Oklejanie samochodu Bydgoszcz

Oklejanie samochoduBydgoszcz

Masz zamiar zmienić kolor swojego auta? A może chcesz po prostu dodatkowo zabezpieczyć lakier i przy okazji nadać mu bardziej charakterystycznego wyglądu? Zaufaj naszym specjalistom – jesteśmy firmą, która zajmuje się profesjonalnym oklejaniem samochodów w Bydgoszczy. Posiadamy szeroki wybór folii w różnych kolorach, wzorach oraz strukturach. Dobierz u nas efektowne wykończenie karoserii, a na pewno będziesz zachwycony ze sposobu oklejenia auta.

oklejanie samochodu folią ppf

Fachowe oklejanie samochodów folią bezbarwną – Bydgoszcz

Oklejanie samochodu folią bezbarwną – czyli popularny car wrapping – to doskonały sposób na zmianę koloru auta. Od lakierowania odróżnia je możliwość odwrócenia tego procesu, ponieważ  nowa warstwa nie narusza oryginalnego malowania. Dlatego w każdej chwili można przywrócić karoserii oryginalny wygląd.

Jeszcze kilka lat temu niewiele firm zajmowało się w Polsce car wrappingiem w profesjonalny sposób, obecnie taka usługa jest zdecydowanie popularniejsza i nie musisz szukać zakładu zajmującego się tym w innym mieście. Fachowe oklejenie samochodu w Bydgoszczy tylko u nas!

Zmiana koloru auta – zalety oklejania karoserii

Oklejanie samochodu ma wiele zalet, dzięki którym stanowi ciekawą alternatywę dla tradycyjnego sposobu zmiany koloru karoserii, czyli lakierowania. Oto najważniejsze cechy folii ochronnej:

  • Odwracalność procesu.
  • Brak wpływu na oryginalny lakier.
  • Możliwość uzyskania efektów, których nie da się osiągnąć lakierowaniem
  • Ochrona przed promieniowaniem UV.
  • Zabezpieczenie karoserii przed odpryskami, solą, błotem, ptasimi odchodami i małymi kamieniami.
  • Oryginalność – prawie nieograniczone możliwości customizowania
bmw serii 7 F01 oklejone folią
mercedes oklejony fioletową folią

Oklejanie aut w Bydgoszczy – zaufały nam tysiące klientów

Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem w branży, a także setkami ciekawych realizacji oklejania samochodu w Bydgoszczy i okolicy, dlatego możesz nam zaufać. W gronie naszych zadowolonych klientów znajdują się zarówno kierowcy, którzy chcieli zabezpieczyć lakier przed uszkodzeniami, jak i petrolheadzi z oryginalnymi, niezwykle efektownymi projektami karoserii.

Ile kosztuje oklejenie samochodu? Cena w Bydgoszczy zależna jest od zakładu, w Manufakturze Detailingu nie znajdziesz najniższej ceny, ale u nas masz gwarancję wysokiej jakości wykonania. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia koncepcji oklejenia auta, a także umówienia się na wizytę.