Polerowanie lakieru Bydgoszcz

Korekta lakieru polerowanie samochodu w Bydgoszczy

Polerowanie samochodu jest czynnością pracochłonną i wymagającą dużej wprawy. Potrzebne są do tego także specjalne narzędzia. Z tego powodu niewiele osób decyduje się na samodzielną korektę lakieru. Bezpieczniej zaufać w tej dziedzinie fachowcom, czyli naszej pracowni. Dzięki profesjonalnemu polerowaniu auta jesteśmy w stanie nie tylko nadać karoserii cieszący oko efekt błysku, ale także usunąć z niej zarysowania, odbarwienia i inne defekty lakieru. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, najwyższej jakości środkami oraz wieloletnim doświadczeniem.

Regeneracja lakieru samochodowego – Bydgoszcz

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalne polerowanie samochodu? Podczas codziennej eksploatacji karoseria auta jest narażona na działanie różnych czynników. Promienie UV, sól drogowa, odpryskujące z drogi kamienie, a także po prostu upływ czasu – wszystko to sprawia, że lakier traci swój oryginalny błysk, a także pojawiają się na nim przebarwienia oraz rysy. Nawet pielęgnacja, czyli regularne mycie auta, może powodować pogorszenie wyglądu lakieru. Dlatego z czasem karoseria przestaje wyglądać tak, jak w momencie kupna pojazdu. Zły wygląd karoserii nie tylko psuje wrażenie estetyczne, ale także obniża wartość pojazdu, dlatego warto o niego niego zadbać.

Profesjonalna korekta lakieru samochodowego może odwrócić powolny proces niszczenia. Efekt nowości i błysku można osiągnąć na kilka sposobów. Podstawową metodą jest polerowanie one step, czyli korekta jednoetapowa. W bardziej wymagających przypadkach czasami należy zastosować proces dwu- lub trzyetapowy.  Wszystko po to, aby osiągnąć wymarzony efekt, czyli przywrócenie głębi koloru, usunięcie niedoskonałości i wykończenie efektem połyskującej „tafli szkła”.

Polerowanie auta w Bydgoszczy – przywróć lakierowi dawny błysk!

Możesz mieć pewność, że zajmiemy się lakierem auta dokładnie i dbałością o najmniejsze detale. Oprócz polerowanie auta, w Bydgoszczy prowadzimy także inne usługi autodetailingowe. Zapraszamy do kontaktu.

Ford Mustang
Niebieski Bentley
Audi A8 po powłoce ceramicznej