Polerowanie lamp w Bydgoszczy

Polerowanie lampw Bydgoszczy

Regeneracja reflektorów nie jest najbardziej efektowną dziedziną auto detailingu, jednak korzyści płynące z jej wykonania są trudne do przecenienia. Światła w samochodzie zaczynają z czasem działać coraz słabiej, a ich przybrudzony wygląd zewnętrzny psuje stylistykę pojazdu. Trudno temu zapobiec, bo to proces normalny dla tego przezroczystego elementu.

Zaniedbanie kwestii zmatowiałych reflektorów może okazać się bardzo niebezpieczne w skutkach. Przybrudzone lampy ograniczają nie tylko Twoją widoczność, ale także odległość z jakiej dostrzegają pojazd inni uczestnicy ruchu. Na szczęście jest na to sposób – profesjonalne polerowanie lamp i reflektorów.

spolerowany reflektor samochodowy

Regeneracja reflektorów, czyli sposób na zmatowiałe lampy

Lampy samochodowe starzeją się w sposób podobny jak lakier. Codziennie działają na nie dziesiątki czynników zewnętrznych – deszcz, błoto, woda, sól. pył, kurz czy piach. Dochodzi do tego także naturalne starzenie się tworzywa. W efekcie na reflektorach powstaje powłoka, która nie tylko osłabia strumień światła, ale także zmienia kąt jego padania.

Wielu kierowcom wydaje się, że pogorszenie widoczności ma związek z wadliwym działaniem żarówki, jednak w rzeczywistości przyczyna tkwi w tworzywie, z którego zrobiony jest reflektor. Jedynym skutecznym sposobem na odwrócenie zmatowienia i przywrócenie światłom dawnego blasku, jest regularne polerowanie reflektorów.

Nasz salon zajmuje się profesjonalną regeneracją lamp samochodowych w Bydgoszczy, Toruniu i okolicach. Usługa obejmuje nie tylko polerowanie reflektorów, ale także ich dokładne oczyszczenie z zewnątrz oraz od środka.

Regeneracja lamp – Bydgoszcz, Toruń i okolice

Polerowanie reflektorów jest usługą autodetaillingową, którą wykonuje się zarówno w nowych samochodach, jak i w modelach starszych czy zabytkowych. Polerowanie wpływa nie tylko na estetykę, ale także na stan techniczny auta. Słabo działające światła mogą spowodować brak zaliczenia badania technicznego pojazdu. W naszym serwisie regenerujemy reflektory szybko, sprawnie oraz bardzo dokładnie. Zapraszamy do kontaktu.

audi a3 front
Ford Mustang
Niebieski Bentley
Audi A8 po powłoce ceramicznej