Powłoka ceramiczna Bydgoszcz

Powłoka ceramicznaBydgoszcz

Powłoka ceramiczna jest stosunkowo nowym rozwiązaniem z branży motoryzacyjnej, które może przywrócić oryginalny błysk karoserii. Wrażenie wizualne, jakie sprawia samochód, zależy przede wszystkim od tego, co widać na pierwszy rzut oka, czyli wyglądu lakieru. Jeżeli jest on czysty, połyskujący i pozbawiony rys, to auto prezentuje się jak nowe. Dobrze zachowany pojazd jest nie tylko dumą właściciela, ale ma także większą wartość rynkową. Wykonane w profesjonalnym salonie w Bydgoszczy ceramiczne zabezpieczenie lakieru może przez wiele lat chronić karoserię przed czynnikami zewnętrznymi i powodować zachwyt na twarzach mieszkańców naszego miasta.
aplikacja powłoki ceramicznej

Trwała powłoka ceramiczna – Bydgoszcz

Powłoki ceramiczne nie bez powodu cieszą się w ostatnich latach ogromnym zainteresowaniem ze strony kierowców. Najważniejsze zalety profesjonalnie położonej warstwy ceramicznej to: 

  • długo utrzymujący się połysk lakieru i jego ochrona przed matowieniem,
  • dodatkowe zabezpieczenie karoserii przed korozją,
  • wolniejsze brudzenie się auta,
  • łatwiejsze czyszczenie na myjni,
  • ekstra ochrona lakieru przed drobnymi zarysowaniami i odbarwieniami 

Dodatkowym atutem zabiegu nakładania powłoki ceramicznej jest długie utrzymywanie się osiągniętego efektu. Raz wykonany zabieg zabezpiecza lakier na kilka lat.

 

Jeżeli dbasz o swój samochód i chcesz, aby przez lata prezentował się bardzo efektownie, to położenie wosku hybrydowego lub ceramicznej powłoki może okazać się również dobrą inwestycją. Pojazd dobrze zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi, czyli światłem UV, solą, wodą, błotem  oraz śniegiem, przez lata zachowa swój oryginalny wygląd. Zadbany, dobrze zachowany lakier ma także ogromny wpływ na wartość auta i zainteresowanie nim przez ewentualnych kupców.

Cena powłoki ceramicznej w Bydgoszczy są bardzo zróżnicowane. Jeśli jednak nałożona zostanie w profesjonalnym serwisie, może zwrócić się dzięki oszczędnościom podczas wizyt na myjni, a także w większej wartości pojazdu.

Jeżeli szukasz sprawdzonego salonu detailingowego, który zajmuje się nakładaniem powłoki ceramicznej w Bydgoszczy, to dobrze trafiłeś. Stosujemy najtrwalsze i najskuteczniejsze środki. Certyfikat twardości 9H daje gwarancje wytrzymałej oraz niemożliwej do zmycia ochrony lakieru. Wysokiej jakości powłoka ceramiczna to zabezpieczenie na lata. Potwierdzają to opinie naszych zadowolonych klientów.

 

BMW 750d G11 LCI
Ford Mustang
Niebieski Bentley
Audi A8 po powłoce ceramicznej