Renowacja tapicerki skórzanej Bydgoszcz

Renowacja skórBydgoszcz

Jesteśmy firmą zajmującą się m.in. renowacją tapicerek skórzanych w Bydgoszczy. Wykończone tym materiałem wnętrza aut są trudne w konserwacji i wraz z upływem czasu tracą swój efektowny wygląd. Skórzana tapicerka – marzenie wielu kierowców – z czasem brudzi się oraz przeciera, co powoduje, że zaczyna sprawiać wrażenie materiału mocno zużytego i negatywnie wpływa na wygląd auta.

Trudno poradzić sobie z tym problemem za pomocą domowych sposobów lub środków półprofesjonalnych. Podstawą naszych usług jest stosowanie specjalistycznych środków czystości o najwyższej jakości. Ich działanie nie tylko przywróci fotelom i kierownicy oryginalny wygląd, ale także zabezpieczy je przed dalszym niszczeniem w przyszłości. Szukasz profesjonalnego czyszczenia skóry w Bydgoszczy? Nam możesz zaufać.

czysta tapicerka skórzana 50/50

Regeneracja, lakierowanie i czyszczenie skór w Bydgoszczy

Wyłącznie zadbana skórzana tapicerka wygląda ładnie i efektownie. Póki prezentuje się jak nowa, dodaje wnętrzu samochodu eleganckiego sznytu. Jednak kiedy pojawiają się na niej zabrudzenia, przetarcia, rysy lub pęknięcia – wówczas auto sprawia wrażenie zaniedbanego i posiadającego duży przebieg. Może mieć to znaczenie nie tylko dla samopoczucia kierowcy, ale także być ważne przy ewentualnej sprzedaży pojazdu. Co więcej, zniszczona tapicerka skórzana jest dużo bardziej podatna na dalsze uszkodzenia, ponieważ jest pozbawiona zewnętrznej warstwy ochronnej. Defekt, który początkowo jest lekkim przetarciem, szybko może zamienić się w poważne pęknięcie, a nawet ubytek materiału.

Na szczęście nie jest to proces nieodwracalny. Jesteśmy profesjonalną firmą autodetailingową, która najpierw w rzetelny sposób przeprowadzi oględziny tapicerki skórzanej, a następni przywróci jej dawny blask. Renowacja kierownicy, foteli i pozostałych elementów wnętrza obejmuje różne działania. Tym najpopularniejszym jest jej czyszczenie. Dodatkowo oferujemy także lakierowanie skór samochodowych, by przywrócić wnętrzu auta oryginalny wygląd, a także lepiej zabezpieczyć materiał na przyszłość.

Potrzebna Ci renowacja skóry samochodowej w Bydgoszczy? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi specjaliści od detailingu doradzą w wyborze skutecznego sposobu renowacji wnętrza auta, a także wycenią usługę i umówią wizytę w salonie.

 

wyczyszczona i zaimpregnowana tapicerka skórzana
Ford Mustang
Niebieski Bentley
Audi A8 po powłoce ceramicznej